O Nas

Justyna i Alicja

To nasz duet, który połączyła pasja do radości. Choć jesteśmy różne to mamy wspólny cel: Pragniemy aby każdy miał możliwość praktykowania bezwarunkowej radości, która wypełni nasze życie. Prowadzimy warsztaty Jogi Śmiechu dla dorosłych, seniorów, rodzin z dziećmi, dzieci i młodzieży oraz firm, instytucji i organizacji.
Justyna

Justyna

Certyfikowana Instruktorka Jogi Śmiechu

Psychodietetyk, Doradca żywieniowy, Członek Towarzystwa Psychodietetyki, Specjalista Analizy Pierwiastkowej Włosa. Prowadzi własny gabinet psychodietetyczny pomagając osobom dorosłym jak i dzieciom borykającym się z nadwagą i otyłością. Jej pomoc obejmuje pracę zarówno w obszarze dietetyki ale również przekonań i emocji, mających wpływ na zachowania żywieniowe. Zajmuje się redukcją stresu, będącego przyczyną złego samopoczucia jak i wielu schorzeń.

Alicja

Alicja

Certyfikowana Instruktorka Jogi Śmiechu

Pracuje w korporacji jako trener i prowadzi indywidualną praktykę coachingową. Jest instruktorem masażu Shantala a jako doula towarzyszy kobietom w niezwykłym okresie ciąży, porodu i po porodzie. Prowadzi autorskie szkolenia rozwojowe dla kobiet, rodziców i zajęcia kreatywne dla dzieci oraz indywidualne sesje coachingowe. Chce pomagać innym odnajdować na nowo radość i sens życia, cieszyć się chwilami dnia codziennego.