Joga Śmiechu

Kiedy się śmiejesz, zmieniasz się, kiedy ty się zmieniasz, cały świat się zmienia." - Dr Madan Kataria

//justynabrzezinska.pl/wp-content/uploads/2019/05/js2.jpg

Joga Śmiechu

Czy wiesz że 1 minuta śmiechu działa jak 40 minut głębokiego relaksu i przedłuża życie o 10 minut?

Joga śmiechu to unikalna metoda gimnastyczna, która uczy bezwarunkowej radości. Łączy w sobie, lekkie i zabawne ćwiczenia pobudzające pracę przepony, które wywołują śmiech, głębokie oddechy dotleniające umysł i ciało oraz relaksację kojącą ciało, zmysły i duszę. Joga śmiechu ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i emocjonalne.

Regularny śmiech wyzwala endorfiny - hormony szczęścia, które wprowadzają nas w stan błogości i rozluźnienia. Jednocześnie obniża się poziom kortyzolu - hormonu stresu, co pozwala zapomnieć o codziennych troskach i stresach, których tak wiele w naszym szaleńczo pędzącym świecie.

Jak wygląda sesja Jogi śmiechu

Zaczynamy krótkim wprowadzeniem i przedstawieniem zasad, które pozwolą skorzystać z zajęć w sposób optymalny. Następnie przechodzimy do sesji jogi śmiechu. To seria ćwiczeń aktywizujących, oraz ćwiczeń śmiechowych, które przeplatane są ćwiczeniami głębokich oddechów, a także elementami spontanicznego ruchu bądź tańca. Dbamy by podczas warsztatów panował lekki klimat dziecięcej zabawy połączony z dbałością o odpowiednią dynamikę zajęć. Sesję kończymy relaksacją, która pomoże łagodnie powrócić do chwili obecnej.

Oferta dla naszych Klientów

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż w głąb siebie, ku prawdziwej radości. Pragniemy aby każdy, bez względu na okoliczności, dzięki regularnemu praktykowaniu z nami Jogi Śmiechu potrafił odnajdywać w sobie radość życia każdego dnia.

„Kiedy się śmiejesz, zmieniasz się, kiedy Ty się zmieniasz, cały świat się zmienia.”
Dr Madan Kataria